Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARCRYO

Absolute Zero: CS2 Kasası

CS2 için Absolute Zero kasasının görseli
CRYOAbsolute Zero
//StatTrak™ Glock-18 | Sacrifice (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ Glock-18 | Sacrifice$0.58
//StatTrak™ UMP-45 | Fragment (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ UMP-45 | Fragment$0.22
//M4A1-S | Emphorosaur-S (Battle-Scarred), CS2 skini
M4A1-S | Emphorosaur-S$0.43
//SSG 08 | Blue Spruce (Minimal Wear), CS2 skini
SSG 08 | Blue Spruce$0.02
//P90 | Neoqueen (Well-Worn), CS2 skini
P90 | Neoqueen$0.36
//StatTrak™ MAC-10 | Whitefish (Minimal Wear), CS2 skini
StatTrak™ MAC-10 | Whitefish$0.78
//P250 | Valence (Factory New), CS2 skini
P250 | Valence$2.10
//StatTrak™ Glock-18 | Sacrifice (Well-Worn), CS2 skini
StatTrak™ Glock-18 | Sacrifice$0.43
//Desert Eagle | Blue Ply (Field-Tested), CS2 skini
Desert Eagle | Blue Ply$0.38
//StatTrak™ P90 | Neoqueen (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ P90 | Neoqueen$0.40
//SCAR-20 | Blueprint (Field-Tested), CS2 skini
SCAR-20 | Blueprint$0.40
//PP-Bizon | Space Cat (Battle-Scarred), CS2 skini
PP-Bizon | Space Cat$0.53
//StatTrak™ PP-Bizon | Space Cat (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ PP-Bizon | Space Cat$1.74
//R8 Revolver | Bone Forged (Field-Tested), CS2 skini
R8 Revolver | Bone Forged$0.25
//StatTrak™ UMP-45 | Fragment (Well-Worn), CS2 skini
StatTrak™ UMP-45 | Fragment$0.19
//USP-S | PC-GRN (Battle-Scarred), CS2 skini
USP-S | PC-GRN$0.10
//StatTrak™ PP-Bizon | Space Cat (Well-Worn), CS2 skini
StatTrak™ PP-Bizon | Space Cat$0.71
//SG 553 | Dragon Tech (Minimal Wear), CS2 skini
SG 553 | Dragon Tech$0.74
//AUG | Triqua (Well-Worn), CS2 skini
AUG | Triqua$0.16
//StatTrak™ G3SG1 | Ventilator (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ G3SG1 | Ventilator$0.29
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $0.39

Bu kasanın içinde

Absolute Zero kasasının fiyatı $0.39; değeri $0.02 ile $27.14 arasında değişen 26 eşya içerir. En değerli eşyası M4A4 | Urban DDPAT, 3.34% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

2.82%
StatTrak™ Glock-18 | Sacrifice (Minimal Wear), CS2 skini

Glock-18

Sacrifice

$1.78
2.60%
Tec-9 | Ice Cap (Factory New), CS2 skini

Tec-9

Ice Cap

$1.14
2.98%
P90 | Neoqueen (Factory New), CS2 skini

P90

Neoqueen

$0.79
3.64%
FAMAS | Crypsis (Factory New), CS2 skini

FAMAS

Crypsis

$0.57
3.34%
M4A4 | Urban DDPAT (Minimal Wear), CS2 skini

M4A4

Urban DDPAT

$5.67
2.75%
Desert Eagle | Blue Ply (Minimal Wear), CS2 skini

Desert Eagle

Blue Ply

$1.75
2.63%
M4A1-S | Emphorosaur-S (Minimal Wear), CS2 skini

M4A1-S

Emphorosaur-S

$1.67
2.71%
Nova | Rising Sun (Minimal Wear), CS2 skini

Nova

Rising Sun

$1.61
2.50%
UMP-45 | Arctic Wolf (Minimal Wear), CS2 skini

UMP-45

Arctic Wolf

$1.57
2.92%
P250 | Valence (Minimal Wear), CS2 skini

P250

Valence

$1.10
2.67%
PP-Bizon | Space Cat (Minimal Wear), CS2 skini

PP-Bizon

Space Cat

$0.84
3.02%
StatTrak™ SG 553 | Dragon Tech (Field-Tested), CS2 skini

SG 553

Dragon Tech

$0.74
3.46%
SCAR-20 | Blueprint (Factory New), CS2 skini

SCAR-20

Blueprint

$0.52
4.96%
SSG 08 | Blue Spruce (Factory New), CS2 skini

SSG 08

Blue Spruce

$0.33
5.51%
XM1014 | Blue Steel (Factory New), CS2 skini

XM1014

Blue Steel

$0.28
3.13%
MAC-10 | Whitefish (Field-Tested), CS2 skini

MAC-10

Whitefish

$0.99
6.07%
MAC-10 | Snow Splash (Factory New), CS2 skini

MAC-10

Snow Splash

$0.17
4.43%
USP-S | PC-GRN (Minimal Wear), CS2 skini

USP-S

PC-GRN

$0.67
3.54%
G3SG1 | Ventilator (Field-Tested), CS2 skini

G3SG1

Ventilator

$0.51
4.13%
Negev | Prototype (Field-Tested), CS2 skini

Negev

Prototype

$0.48
4.59%
UMP-45 | Fragment (Minimal Wear), CS2 skini

UMP-45

Fragment

$0.42
3.98%
R8 Revolver | Bone Forged (Field-Tested), CS2 skini

R8 Revolver

Bone Forged

$0.36
6.85%
Zeus x27 | Electric Blue (Factory New), CS2 skini

Zeus x27

Electric Blue

$0.12
3.87%
AUG | Triqua (Battle-Scarred), CS2 skini

AUG

Triqua

$0.56
5.14%
Glock-18 | Winterized (Field-Tested), CS2 skini

Glock-18

Winterized

$0.44
5.77%
Galil AR | Cold Fusion (Field-Tested), CS2 skini

Galil AR

Cold Fusion

$0.24