Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARSMOKE

Smoke Break: CS2 Kasası

CS2 için Smoke Break kasasının görseli
SMOKESmoke Break
//Five-SeveN | Sky Blue (Battle-Scarred), CS2 skini
Five-SeveN | Sky Blue$0.05
//P90 | Ash Wood (Field-Tested), CS2 skini
P90 | Ash Wood$0.03
//Tec-9 | Urban DDPAT (Minimal Wear), CS2 skini
Tec-9 | Urban DDPAT$0.09
//MP5-SD | Kitbash (Factory New), CS2 skini
MP5-SD | Kitbash$1.76
//M4A4 | Urban DDPAT (Field-Tested), CS2 skini
M4A4 | Urban DDPAT$0.12
★Dual Berettas | Urban Shock (Minimal Wear), CS2 skini
Dual Berettas | Urban Shock$3.20
//P90 | Ash Wood (Factory New), CS2 skini
P90 | Ash Wood$0.18
//M4A4 | Urban DDPAT (Minimal Wear), CS2 skini
M4A4 | Urban DDPAT$0.83
★StatTrak™ Galil AR | Stone Cold (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Galil AR | Stone Cold$36.05
//StatTrak™ MP5-SD | Kitbash (Battle-Scarred), CS2 skini
StatTrak™ MP5-SD | Kitbash$0.53
★StatTrak™ Dual Berettas | Urban Shock (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Dual Berettas | Urban Shock$8.49
//Five-SeveN | Sky Blue (Field-Tested), CS2 skini
Five-SeveN | Sky Blue$0.03
//MP5-SD | Kitbash (Factory New), CS2 skini
MP5-SD | Kitbash$1.76
★StatTrak™ Galil AR | Stone Cold (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Galil AR | Stone Cold$36.05
//Zeus x27 | Electric Blue (Minimal Wear), CS2 skini
Zeus x27 | Electric Blue$0.07
//StatTrak™ MP5-SD | Kitbash (Minimal Wear), CS2 skini
StatTrak™ MP5-SD | Kitbash$1.21
//USP-S | Flashback (Minimal Wear), CS2 skini
USP-S | Flashback$0.76
//FAMAS | Grey Ghost (Field-Tested), CS2 skini
FAMAS | Grey Ghost$0.04
★StatTrak™ Galil AR | Stone Cold (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Galil AR | Stone Cold$36.05
//Tec-9 | Urban DDPAT (Factory New), CS2 skini
Tec-9 | Urban DDPAT$1.38
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $0.26

Bu kasanın içinde

Smoke Break kasasının fiyatı $0.26; değeri $0.02 ile $36.05 arasında değişen 11 eşya içerir. En değerli eşyası Galil AR | Stone Cold, 1.66% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

1.66%
Galil AR | Stone Cold (Field-Tested), CS2 skini

Galil AR

Stone Cold

$9.91
1.94%
Dual Berettas | Urban Shock (Factory New), CS2 skini

Dual Berettas

Urban Shock

$5.13
2.24%
StatTrak™ USP-S | Flashback (Field-Tested), CS2 skini

USP-S

Flashback

$1.67
3.31%
M4A4 | Urban DDPAT (Minimal Wear), CS2 skini

M4A4

Urban DDPAT

$5.67
2.69%
MP5-SD | Kitbash (Field-Tested), CS2 skini

MP5-SD

Kitbash

$1.11
7.60%
Zeus x27 | Electric Blue (Factory New), CS2 skini

Zeus x27

Electric Blue

$0.12
5.45%
P90 | Ash Wood (Factory New), CS2 skini

P90

Ash Wood

$0.10
11.39%
FAMAS | Grey Ghost (Factory New), CS2 skini

FAMAS

Grey Ghost

$0.08
4.13%
Tec-9 | Urban DDPAT (Minimal Wear), CS2 skini

Tec-9

Urban DDPAT

$0.50
19.26%
Five-SeveN | Sky Blue (Minimal Wear), CS2 skini

Five-SeveN

Sky Blue

$0.05
40.32%
PP-Bizon | Thermal Currents (Field-Tested), CS2 skini

PP-Bizon

Thermal Currents

$0.03