Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKICS2 • ARMORY

Midnight Courier: skrzynka CS2

//MAG-7 | Foresight (Field-Tested), skin z CS2
MAG-7 | Foresight$0.05
//StatTrak™ MAG-7 | Foresight (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ MAG-7 | Foresight$0.11
//StatTrak™ Galil AR | Destroyer (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ Galil AR | Destroyer$0.12
//P250 | Ripple (Well-Worn), skin z CS2
P250 | Ripple$0.54
//Nova | Windblown (Minimal Wear), skin z CS2
Nova | Windblown$0.26
//StatTrak™ PP-Bizon | RMX (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ PP-Bizon | RMX$0.19
//StatTrak™ Five-SeveN | Urban Hazard (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ Five-SeveN | Urban Hazard$6.30
//Tec-9 | Ice Cap (Factory New), skin z CS2
Tec-9 | Ice Cap$1.26
//XM1014 | Seasons (Battle-Scarred), skin z CS2
XM1014 | Seasons$1.46
//StatTrak™ MAC-10 | Lapis Gator (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ MAC-10 | Lapis Gator$1.03
//MAC-10 | Poplar Thicket (Factory New), skin z CS2
MAC-10 | Poplar Thicket$0.48
//XM1014 | Seasons (Factory New), skin z CS2
XM1014 | Seasons$3.40
//MP9 | Arctic Tri-Tone (Battle-Scarred), skin z CS2
MP9 | Arctic Tri-Tone$2.34
//StatTrak™ Nova | Windblown (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ Nova | Windblown$0.26
//StatTrak™ UMP-45 | Labyrinth (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ UMP-45 | Labyrinth$0.72
//USP-S | Check Engine (Factory New), skin z CS2
USP-S | Check Engine$1.53
//StatTrak™ M4A4 | Tooth Fairy (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ M4A4 | Tooth Fairy$7.42
//P2000 | Pulse (Factory New), skin z CS2
P2000 | Pulse$5.10
//StatTrak™ XM1014 | Seasons (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ XM1014 | Seasons$2.59
//PP-Bizon | RMX (Field-Tested), skin z CS2
PP-Bizon | RMX$0.11
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $1.11

Zawartość skrzynki

Midnight Courier kosztuje $1.11 i zawiera 19 przedmiotów o wartości od $0.05 do $20.93. Najcenniejszy przedmiot, M4A4 | Tooth Fairy, ma 3.49% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

3.42%
Five-SeveN | Urban Hazard (Factory New), skin z CS2

Five-SeveN

Urban Hazard

$3.92
3.51%
MP9 | Arctic Tri-Tone (Factory New), skin z CS2

MP9

Arctic Tri-Tone

$3.70
3.62%
CZ75-Auto | Tigris (Factory New), skin z CS2

CZ75-Auto

Tigris

$3.62
3.73%
P2000 | Pulse (Factory New), skin z CS2

P2000

Pulse

$2.64
3.49%
M4A4 | Tooth Fairy (Field-Tested), skin z CS2

M4A4

Tooth Fairy

$8.11
3.92%
Glock-18 | Glockingbird (Factory New), skin z CS2

Glock-18

Glockingbird

$2.63
3.75%
XM1014 | Seasons (Factory New), skin z CS2

XM1014

Seasons

$2.36
4.16%
MAC-10 | Lapis Gator (Factory New), skin z CS2

MAC-10

Lapis Gator

$1.66
4.47%
USP-S | Check Engine (Factory New), skin z CS2

USP-S

Check Engine

$0.90
4.14%
Desert Eagle | Corinthian (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Corinthian

$1.44
4.76%
Tec-9 | Ice Cap (Factory New), skin z CS2

Tec-9

Ice Cap

$1.14
7.96%
PP-Bizon | RMX (Factory New), skin z CS2

PP-Bizon

RMX

$0.54
4.86%
P250 | Ripple (Factory New), skin z CS2

P250

Ripple

$0.54
5.18%
UMP-45 | Labyrinth (Factory New), skin z CS2

UMP-45

Labyrinth

$0.42
6.02%
MAC-10 | Poplar Thicket (Factory New), skin z CS2

MAC-10

Poplar Thicket

$0.26
5.62%
Nova | Windblown (Factory New), skin z CS2

Nova

Windblown

$0.45
9.06%
Galil AR | Destroyer (Factory New), skin z CS2

Galil AR

Destroyer

$0.22
6.84%
AUG | Snake Pit (Factory New), skin z CS2

AUG

Snake Pit

$0.19
11.48%
MAG-7 | Foresight (Factory New), skin z CS2

MAG-7

Foresight

$0.15