Dragonclaw Hook, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Immortal Meathook

Dragonclaw Hook – przedmiot Dota 2

Dragonclaw Hook to przedmiot Dota 2 o rzadkości Immortal Meathook, który wypada z 6 skrzynek CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $319.86. Najlepsza szansa to 10.64% w skrzynce Soul Furnace, która kosztuje $38.68. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$319.86
Najlepsza szansa na drop
10.64%
Występuje w
6 skrzynek

Skrzynki z Dragonclaw Hook

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena Dragonclaw Hook

JakośćWartość
Standard$319.86

Historia cen Dragonclaw Hook

Dragonclaw Hook (Standard) sprzedawał się po medianie $266.96 w ciągu ostatnich 30 dni przy 1 sprzedaży na Skinport, w przedziale od $266.96 do $266.96. Ostatnia mediana jest o 2.4% niższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$266.96
1 sprzedaż
Ostatnie 7 dni
$266.96
1 sprzedaż
Ostatnie 30 dni
$266.96
1 sprzedaż
Ostatnie 90 dni
$273.39
4 sprzedaże
Recent vs 90 days
-2.4%
cena mediany
$211$246$282$317Ostatnie 90 dni: $273.39Ostatnie 30 dni: $266.96Ostatnie 7 dni: $266.96Last 24 hours: $266.96Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek