Disciple of the Wyrmwrought Flame, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Immortal Wearable

Disciple of the Wyrmwrought Flame – przedmiot Dota 2

Disciple of the Wyrmwrought Flame to przedmiot Dota 2 o rzadkości Immortal Wearable, który wypada z 10 skrzynek CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $166.37. Najlepsza szansa to 6.55% w skrzynce Hidden Temple Cache, która kosztuje $174.70. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$166.37
Najlepsza szansa na drop
6.55%
Występuje w
10 skrzynek

Skrzynki z Disciple of the Wyrmwrought Flame

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena Disciple of the Wyrmwrought Flame

JakośćWartość
Standard$166.37

Historia cen Disciple of the Wyrmwrought Flame

Disciple of the Wyrmwrought Flame (Standard) sprzedawał się po medianie $149.48 w ciągu ostatnich 30 dni przy 2 sprzedażach na Skinport, w przedziale od $133.22 do $165.74. Ostatnia mediana jest o 12.9% wyższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$133.22
1 sprzedaż
Ostatnie 7 dni
$133.22
1 sprzedaż
Ostatnie 30 dni
$149.48
2 sprzedaże
Ostatnie 90 dni
$118.01
7 sprzedaży
Recent vs 90 days
+12.9%
cena mediany
$106$128$149$170Ostatnie 90 dni: $118.01Ostatnie 30 dni: $149.48Ostatnie 7 dni: $133.22Last 24 hours: $133.22Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek