Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKIDOTA 2 • TEMPLAR ASSASSIN

Hidden Temple Cache: skrzynka Dota 2

//Sylvan Vedette, przedmiot z Dota 2
Sylvan Vedette$41.83
//Autographed Pyrexaec Floe, przedmiot z Dota 2
Autographed Pyrexaec Floe$7.48
//Sylvan Vedette, przedmiot z Dota 2
Sylvan Vedette$41.83
//Unusual Northern Blight Style, przedmiot z Dota 2
Unusual Northern Blight Style$251.94
//Fiery Soul of the Slayer, przedmiot z Dota 2
Fiery Soul of the Slayer$28.67
//Treasure of the Crimson Witness 2026, przedmiot z Dota 2
Treasure of the Crimson Witness 2026$180.59
//The Hallows Within, przedmiot z Dota 2
The Hallows Within$10.55
//Treasure of the Crimson Witness 2024, przedmiot z Dota 2
Treasure of the Crimson Witness 2024$144.86
//Sylvan Vedette, przedmiot z Dota 2
Sylvan Vedette$41.83
//Treasure of the Crimson Witness 2024, przedmiot z Dota 2
Treasure of the Crimson Witness 2024$144.86
//Sylvan Vedette, przedmiot z Dota 2
Sylvan Vedette$41.83
//The Devotions of Dragonus - Wings, przedmiot z Dota 2
The Devotions of Dragonus - Wings$17.86
//Dragonclaw Hook, przedmiot z Dota 2
Dragonclaw Hook$319.86
//Treasure of the Crimson Witness 2026, przedmiot z Dota 2
Treasure of the Crimson Witness 2026$180.59
//Inscribed Focal Resonance, przedmiot z Dota 2
Inscribed Focal Resonance$3.18
//Treasure of the Crimson Witness 2026, przedmiot z Dota 2
Treasure of the Crimson Witness 2026$180.59
//Provocation of Ruin, przedmiot z Dota 2
Provocation of Ruin$98.39
//Treasure of the Crimson Witness 2024, przedmiot z Dota 2
Treasure of the Crimson Witness 2024$144.86
//The King's New Journey, przedmiot z Dota 2
The King's New Journey$13.93
//The Hallows Within, przedmiot z Dota 2
The Hallows Within$10.55
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $174.70

Zawartość skrzynki

Hidden Temple Cache kosztuje $174.70 i zawiera 19 przedmiotów o wartości od $3.18 do $319.86. Najcenniejszy przedmiot, Dragonclaw Hook, ma 8.85% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

7.57%
Unusual Northern Blight Style, przedmiot z Dota 2

Unusual

Northern Blight Style

$251.94
2.15%
Pyrexaec Floe, przedmiot z Dota 2

Dota 2 cosmetic

Pyrexaec Floe

$7.48
2.00%
Inscribed Focal Resonance, przedmiot z Dota 2

Inscribed

Focal Resonance

$3.45