Treasure of the Crimson Witness 2026, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Immortal Treasure chest

Treasure of the Crimson Witness 2026 – przedmiot Dota 2

Treasure of the Crimson Witness 2026 to przedmiot Dota 2 o rzadkości Immortal Treasure chest, który wypada z 8 skrzynek CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $180.59. Najlepsza szansa to 6.35% w skrzynce Hidden Temple Cache, która kosztuje $174.70. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$180.59
Najlepsza szansa na drop
6.35%
Występuje w
8 skrzynek

Skrzynki z Treasure of the Crimson Witness 2026

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena Treasure of the Crimson Witness 2026

JakośćWartość
Standard$180.59

Historia cen Treasure of the Crimson Witness 2026

Treasure of the Crimson Witness 2026 (Standard) sprzedawał się po medianie $150.81 w ciągu ostatnich 30 dni przy 5 sprzedażach na Skinport, w przedziale od $148.57 do $155.73. Ostatnia mediana jest o 1.8% niższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$150.17
1 sprzedaż
Ostatnie 7 dni
$150.49
2 sprzedaże
Ostatnie 30 dni
$150.81
5 sprzedaży
Ostatnie 90 dni
$153.27
8 sprzedaży
Recent vs 90 days
-1.8%
cena mediany
$127$139$151$164Ostatnie 90 dni: $153.27Ostatnie 30 dni: $150.81Ostatnie 7 dni: $150.49Last 24 hours: $150.17Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek