Golden Shadow Masquerade, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Immortal Wearable

Golden Shadow Masquerade – przedmiot Dota 2

Golden Shadow Masquerade to przedmiot Dota 2 o rzadkości Immortal Wearable, który wypada z 1 skrzynki CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $3.38. Najlepsza szansa to 3.83% w skrzynce Dark Reef Lockbox, która kosztuje $3.03. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$3.38
Najlepsza szansa na drop
3.83%
Występuje w
1 skrzynka

Skrzynki z Golden Shadow Masquerade

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena Golden Shadow Masquerade

JakośćWartość
Standard$3.38

Historia cen Golden Shadow Masquerade

Golden Shadow Masquerade (Standard) sprzedawał się po medianie $2.84 w ciągu ostatnich 30 dni przy 3 sprzedażach na Skinport, w przedziale od $2.70 do $3.01. Ostatnia mediana jest o 13.2% niższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$2.84
1 sprzedaż
Ostatnie 7 dni
$2.77
2 sprzedaże
Ostatnie 30 dni
$2.84
3 sprzedaże
Ostatnie 90 dni
$3.19
12 sprzedaży
Recent vs 90 days
-13.2%
cena mediany
$2.65$2.91$3.17$3.44Ostatnie 90 dni: $3.19Ostatnie 30 dni: $2.84Ostatnie 7 dni: $2.77Last 24 hours: $2.84Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek