Immortal Treasure I 2017, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Immortal Priceless Treasure

Immortal Treasure I 2017 – przedmiot Dota 2

Immortal Treasure I 2017 to przedmiot Dota 2 o rzadkości Immortal Priceless Treasure, który wypada z 3 skrzynek CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $2.42. Najlepsza szansa to 30.06% w skrzynce Chrono Cache, która kosztuje $2.41. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$2.42
Najlepsza szansa na drop
30.06%
Występuje w
3 skrzynki

Skrzynki z Immortal Treasure I 2017

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena Immortal Treasure I 2017

JakośćWartość
Standard$2.42

Historia cen Immortal Treasure I 2017

Immortal Treasure I 2017 (Standard) sprzedawał się po medianie $2.02 w ciągu ostatnich 30 dni przy 22 sprzedażach na Skinport, w przedziale od $1.51 do $5.56. Ostatnia mediana jest o 2.0% wyższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$2.02
12 sprzedaży
Ostatnie 7 dni
$2.02
12 sprzedaży
Ostatnie 30 dni
$2.02
22 sprzedaże
Ostatnie 90 dni
$1.98
33 sprzedaże
Recent vs 90 days
+2.0%
cena mediany
$1.14$2.73$4.32$5.91Ostatnie 90 dni: $1.98Ostatnie 30 dni: $2.02Ostatnie 7 dni: $2.02Last 24 hours: $2.02Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek