Pachyderm Powderwagon Remote Mine, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Immortal Wearable

Pachyderm Powderwagon Remote Mine – przedmiot Dota 2

Pachyderm Powderwagon Remote Mine to przedmiot Dota 2 o rzadkości Immortal Wearable, który wypada z 1 skrzynki CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $0.86. Najlepsza szansa to 6.43% w skrzynce Demolition Wagon, która kosztuje $5.92. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$0.86
Najlepsza szansa na drop
6.43%
Występuje w
1 skrzynka

Skrzynki z Pachyderm Powderwagon Remote Mine

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena Pachyderm Powderwagon Remote Mine

JakośćWartość
Standard$0.86

Historia cen Pachyderm Powderwagon Remote Mine

Pachyderm Powderwagon Remote Mine (Standard) sprzedawał się po medianie $0.79 w ciągu ostatnich 30 dni przy 2 sprzedażach na Skinport, w przedziale od $0.68 do $0.90. Ostatnia mediana jest o 36.0% wyższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$0.68
1 sprzedaż
Ostatnie 7 dni
$0.68
1 sprzedaż
Ostatnie 30 dni
$0.79
2 sprzedaże
Ostatnie 90 dni
$0.50
23 sprzedaże
Recent vs 90 days
+36.0%
cena mediany
$0.28$0.51$0.73$0.95Ostatnie 90 dni: $0.50Ostatnie 30 dni: $0.79Ostatnie 7 dni: $0.68Last 24 hours: $0.68Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek