Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKIBREACH

Breach Team: skrzynka CS2

Grafika skrzynki Breach Team z CS2
BREACHBreach Team
//MP5-SD | Desert Strike (Factory New), skin z CS2
MP5-SD | Desert Strike$1.06
//StatTrak™ SG 553 | Dragon Tech (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ SG 553 | Dragon Tech$0.52
//StatTrak™ Glock-18 | Oxide Blaze (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ Glock-18 | Oxide Blaze$0.25
★StatTrak™ Nova | Ocular (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ Nova | Ocular$9.86
//StatTrak™ Dual Berettas | Flora Carnivora (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ Dual Berettas | Flora Carnivora$1.79
//Sawed-Off | Black Sand (Well-Worn), skin z CS2
Sawed-Off | Black Sand$0.17
//StatTrak™ Dual Berettas | Flora Carnivora (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ Dual Berettas | Flora Carnivora$0.51
//UMP-45 | Continuum (Field-Tested), skin z CS2
UMP-45 | Continuum$0.56
//USP-S | PC-GRN (Well-Worn), skin z CS2
USP-S | PC-GRN$0.11
//StatTrak™ Dual Berettas | Flora Carnivora (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ Dual Berettas | Flora Carnivora$0.55
//Glock-18 | Catacombs (Factory New), skin z CS2
Glock-18 | Catacombs$5.02
//StatTrak™ AWP | Capillary (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ AWP | Capillary$2.67
//SG 553 | Dragon Tech (Battle-Scarred), skin z CS2
SG 553 | Dragon Tech$0.34
//XM1014 | Black Tie (Battle-Scarred), skin z CS2
XM1014 | Black Tie$1.34
//SCAR-20 | Assault (Minimal Wear), skin z CS2
SCAR-20 | Assault$0.44
//StatTrak™ XM1014 | Black Tie (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ XM1014 | Black Tie$5.00
//AUG | Triqua (Factory New), skin z CS2
AUG | Triqua$1.04
//Glock-18 | Oxide Blaze (Factory New), skin z CS2
Glock-18 | Oxide Blaze$2.86
//USP-S | PC-GRN (Field-Tested), skin z CS2
USP-S | PC-GRN$0.11
//StatTrak™ AWP | Capillary (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ AWP | Capillary$1.63
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $0.68

Zawartość skrzynki

Breach Team kosztuje $0.68 i zawiera 30 przedmiotów o wartości od $0.10 do $27.14. Najcenniejszy przedmiot, M4A4 | Urban DDPAT, ma 3.61% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

2.49%
StatTrak™ AK-47 | Uncharted (Field-Tested), skin z CS2

AK-47

Uncharted

$1.94
3.45%
Five-SeveN | Fraise Crane (Factory New), skin z CS2

Five-SeveN

Fraise Crane

$0.95
2.15%
XM1014 | Black Tie (Minimal Wear), skin z CS2

XM1014

Black Tie

$3.87
2.63%
SSG 08 | Abyss (Minimal Wear), skin z CS2

SSG 08

Abyss

$3.39
2.44%
StatTrak™ AWP | Capillary (Field-Tested), skin z CS2

AWP

Capillary

$2.82
2.37%
Nova | Ocular (Minimal Wear), skin z CS2

Nova

Ocular

$2.67
2.41%
MP9 | Urban Sovereign (Minimal Wear), skin z CS2

MP9

Urban Sovereign

$2.58
2.29%
Glock-18 | Catacombs (Minimal Wear), skin z CS2

Glock-18

Catacombs

$2.21
2.97%
MAG-7 | Monster Call (Minimal Wear), skin z CS2

MAG-7

Monster Call

$1.60
2.81%
Desert Eagle | Serpent Strike (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Serpent Strike

$1.39
3.10%
StatTrak™ MP7 | Urban Hazard (Factory New), skin z CS2

MP7

Urban Hazard

$0.70
3.61%
M4A4 | Urban DDPAT (Minimal Wear), skin z CS2

M4A4

Urban DDPAT

$5.67
2.56%
UMP-45 | Continuum (Field-Tested), skin z CS2

UMP-45

Continuum

$2.17
2.86%
M4A1-S | Emphorosaur-S (Minimal Wear), skin z CS2

M4A1-S

Emphorosaur-S

$1.67
2.75%
Dual Berettas | Flora Carnivora (Minimal Wear), skin z CS2

Dual Berettas

Flora Carnivora

$1.67
3.22%
R8 Revolver | Banana Cannon (Minimal Wear), skin z CS2

R8 Revolver

Banana Cannon

$1.19
3.17%
StatTrak™ SG 553 | Dragon Tech (Field-Tested), skin z CS2

SG 553

Dragon Tech

$0.74
3.99%
SCAR-20 | Assault (Factory New), skin z CS2

SCAR-20

Assault

$0.44
2.68%
FAMAS | Survivor Z (Field-Tested), skin z CS2

FAMAS

Survivor Z

$1.52
2.91%
Galil AR | Control (Field-Tested), skin z CS2

Galil AR

Control

$1.35
3.33%
MAC-10 | Whitefish (Field-Tested), skin z CS2

MAC-10

Whitefish

$0.99
4.99%
Sawed-Off | Black Sand (Minimal Wear), skin z CS2

Sawed-Off

Black Sand

$0.77
3.88%
P90 | Off World (Minimal Wear), skin z CS2

P90

Off World

$0.70
4.19%
Tec-9 | Fubar (Battle-Scarred), skin z CS2

Tec-9

Fubar

$1.27
3.69%
Glock-18 | Oxide Blaze (Field-Tested), skin z CS2

Glock-18

Oxide Blaze

$1.06
3.78%
USP-S | Desert Tactical (Well-Worn), skin z CS2

USP-S

Desert Tactical

$0.83
5.56%
USP-S | PC-GRN (Minimal Wear), skin z CS2

USP-S

PC-GRN

$0.67
4.78%
AUG | Triqua (Battle-Scarred), skin z CS2

AUG

Triqua

$0.56
4.59%
MP5-SD | Desert Strike (Field-Tested), skin z CS2

MP5-SD

Desert Strike

$0.53
4.36%
P2000 | Urban Hazard (Field-Tested), skin z CS2

P2000

Urban Hazard

$0.49