Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKICS2 • ARMORY

Hazard Pay: skrzynka CS2

//StatTrak™ G3SG1 | Scavenger (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ G3SG1 | Scavenger$1.63
//StatTrak™ MP7 | Urban Hazard (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ MP7 | Urban Hazard$0.84
//P250 | Ripple (Minimal Wear), skin z CS2
P250 | Ripple$0.35
//StatTrak™ Galil AR | Signal (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ Galil AR | Signal$1.08
//Desert Eagle | Corinthian (Field-Tested), skin z CS2
Desert Eagle | Corinthian$0.62
//Desert Eagle | Serpent Strike (Field-Tested), skin z CS2
Desert Eagle | Serpent Strike$0.45
//MAC-10 | Oceanic (Battle-Scarred), skin z CS2
MAC-10 | Oceanic$0.23
//StatTrak™ MP9 | Modest Threat (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ MP9 | Modest Threat$0.41
//G3SG1 | Scavenger (Battle-Scarred), skin z CS2
G3SG1 | Scavenger$0.50
//Five-SeveN | Fraise Crane (Battle-Scarred), skin z CS2
Five-SeveN | Fraise Crane$0.19
//M4A4 | Converter (Factory New), skin z CS2
M4A4 | Converter$1.75
//Galil AR | Signal (Field-Tested), skin z CS2
Galil AR | Signal$0.62
//FAMAS | Crypsis (Field-Tested), skin z CS2
FAMAS | Crypsis$0.26
//SCAR-20 | Assault (Factory New), skin z CS2
SCAR-20 | Assault$0.46
//Desert Eagle | Serpent Strike (Well-Worn), skin z CS2
Desert Eagle | Serpent Strike$0.44
//XM1014 | Slipstream (Factory New), skin z CS2
XM1014 | Slipstream$0.80
//M4A4 | Converter (Field-Tested), skin z CS2
M4A4 | Converter$0.59
//StatTrak™ FAMAS | Crypsis (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ FAMAS | Crypsis$0.30
//Five-SeveN | Fraise Crane (Factory New), skin z CS2
Five-SeveN | Fraise Crane$2.79
//StatTrak™ P250 | Ripple (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ P250 | Ripple$0.84
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $0.83

Zawartość skrzynki

Hazard Pay kosztuje $0.83 i zawiera 31 przedmiotów o wartości od $0.11 do $7.96. Najcenniejszy przedmiot, USP-S | Silent Shot, ma 3.14% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

2.53%
Glock-18 | Glockingbird (Factory New), skin z CS2

Glock-18

Glockingbird

$2.63
2.66%
StatTrak™ USP-S | Torque (Factory New), skin z CS2

USP-S

Torque

$1.81
3.49%
Five-SeveN | Fraise Crane (Factory New), skin z CS2

Five-SeveN

Fraise Crane

$0.95
2.49%
XM1014 | Seasons (Factory New), skin z CS2

XM1014

Seasons

$2.36
2.46%
UMP-45 | Mechanism (Factory New), skin z CS2

UMP-45

Mechanism

$2.06
2.44%
PP-Bizon | Breaker Box (Factory New), skin z CS2

PP-Bizon

Breaker Box

$1.95
3.14%
USP-S | Silent Shot (Factory New), skin z CS2

USP-S

Silent Shot

$1.86
2.57%
MAC-10 | Lapis Gator (Factory New), skin z CS2

MAC-10

Lapis Gator

$1.66
2.76%
Galil AR | Signal (Factory New), skin z CS2

Galil AR

Signal

$1.63
3.00%
Negev | dev_texture (Factory New), skin z CS2

Negev

dev_texture

$1.62
2.59%
P90 | Module (Factory New), skin z CS2

P90

Module

$1.53
2.96%
Desert Eagle | Serpent Strike (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Serpent Strike

$1.39
2.69%
AUG | Surveillance (Factory New), skin z CS2

AUG

Surveillance

$1.24
2.90%
G3SG1 | Scavenger (Factory New), skin z CS2

G3SG1

Scavenger

$1.20
3.05%
Tec-9 | Ice Cap (Factory New), skin z CS2

Tec-9

Ice Cap

$1.14
2.73%
M4A4 | Converter (Factory New), skin z CS2

M4A4

Converter

$1.14
3.19%
MP7 | Armor Core (Factory New), skin z CS2

MP7

Armor Core

$0.96
2.86%
USP-S | Check Engine (Factory New), skin z CS2

USP-S

Check Engine

$0.90
3.66%
P90 | Grim (Factory New), skin z CS2

P90

Grim

$0.79
3.31%
P90 | Neoqueen (Factory New), skin z CS2

P90

Neoqueen

$0.79
3.24%
StatTrak™ MP7 | Urban Hazard (Factory New), skin z CS2

MP7

Urban Hazard

$0.70
3.57%
Glock-18 | Coral Bloom (Factory New), skin z CS2

Glock-18

Coral Bloom

$0.63
4.16%
FAMAS | Crypsis (Factory New), skin z CS2

FAMAS

Crypsis

$0.57
4.82%
Desert Eagle | Tilted (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Tilted

$0.56
2.82%
Desert Eagle | Corinthian (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Corinthian

$1.44
4.01%
P2000 | Royal Baroque (Factory New), skin z CS2

P2000

Royal Baroque

$0.60
3.41%
P250 | Ripple (Factory New), skin z CS2

P250

Ripple

$0.54
3.75%
XM1014 | Slipstream (Factory New), skin z CS2

XM1014

Slipstream

$0.46
4.31%
MAC-10 | Oceanic (Factory New), skin z CS2

MAC-10

Oceanic

$0.42
4.55%
StatTrak™ MP9 | Modest Threat (Factory New), skin z CS2

MP9

Modest Threat

$0.39
3.89%
SCAR-20 | Assault (Factory New), skin z CS2

SCAR-20

Assault

$0.44