Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKIRUST • HERO

Salvaged Tools: skrzynka Rust

//The King's Bucket, skin z Rust
The King's Bucket$3.62
//Ice Eye Salvaged Icepick, skin z Rust
Ice Eye Salvaged Icepick$2.22
//The Great Siege, skin z Rust
The Great Siege$0.43
//Hero's SAR, skin z Rust
Hero's SAR$1.96
//Forest Camo Pants, skin z Rust
Forest Camo Pants$0.09
//Tan Boots, skin z Rust
Tan Boots$0.09
//Wood, skin z Rust
Wood$0.10
//Tomb Of The Octopus, skin z Rust
Tomb Of The Octopus$0.52
//Cloth, skin z Rust
Cloth$0.09
//Forest Camo Pants, skin z Rust
Forest Camo Pants$0.09
★Weapon Barrel, skin z Rust
Weapon Barrel$5.74
//The Fallen Vest, skin z Rust
The Fallen Vest$1.61
//Forest Camo Pants, skin z Rust
Forest Camo Pants$0.09
//The Awakened Chestplate, skin z Rust
The Awakened Chestplate$0.43
//The Great Siege, skin z Rust
The Great Siege$0.43
//Hunting Jacket, skin z Rust
Hunting Jacket$0.09
//The Tiger Chestplate, skin z Rust
The Tiger Chestplate$0.31
//The Fallen Vest, skin z Rust
The Fallen Vest$1.61
//Two Sided Ornate Hanging Sign, skin z Rust
Two Sided Ornate Hanging Sign$0.10
//Year of the Fire Horse Wall Pendant, skin z Rust
Year of the Fire Horse Wall Pendant$0.71
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $0.44

Zawartość skrzynki

Salvaged Tools kosztuje $0.44 i zawiera 30 przedmiotów o wartości od $0.09 do $5.74. Najcenniejszy przedmiot, Weapon Barrel, ma 0.779% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

2.37%
Wood, skin z Rust

Rust skin

Wood

$0.10