Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARDOTA 2 • TREASURE

Ancient Seed Vault: Dota 2 Kasası

//Exalted Bladeform Legacy - Mask, Dota 2 eşyası
Exalted Bladeform Legacy - Mask$0.38
//Belt of the Golden Mane, Dota 2 eşyası
Belt of the Golden Mane$0.18
//The International 2015 HUD, Dota 2 eşyası
The International 2015 HUD$0.05
//Double Edge of the Unbroken Stallion, Dota 2 eşyası
Double Edge of the Unbroken Stallion$0.02
//Wings of the Manticore, Dota 2 eşyası
Wings of the Manticore$0.13
★Crux of Perplex, Dota 2 eşyası
Crux of Perplex$5.31
//Immortal Treasure II 2020, Dota 2 eşyası
Immortal Treasure II 2020$0.97
//Tines of Tybara, Dota 2 eşyası
Tines of Tybara$2.77
//Exalted Bladeform Legacy - Mask, Dota 2 eşyası
Exalted Bladeform Legacy - Mask$0.38
//Immortal Treasure III 2019, Dota 2 eşyası
Immortal Treasure III 2019$1.76
//Exalted Bladeform Legacy - Mask, Dota 2 eşyası
Exalted Bladeform Legacy - Mask$0.38
//Immortal Treasure I 2017, Dota 2 eşyası
Immortal Treasure I 2017$2.42
//Tines of Tybara, Dota 2 eşyası
Tines of Tybara$2.77
//Sylvan Cascade, Dota 2 eşyası
Sylvan Cascade$3.15
//Tempest Revelation, Dota 2 eşyası
Tempest Revelation$0.70
★Crux of Perplex, Dota 2 eşyası
Crux of Perplex$5.31
//Frostivus 2023 Treasure Chest, Dota 2 eşyası
Frostivus 2023 Treasure Chest$0.08
//Bladeform Legacy - Mask, Dota 2 eşyası
Bladeform Legacy - Mask$0.38
//Tines of Tybara, Dota 2 eşyası
Tines of Tybara$2.77
//Immortal Treasure II 2020, Dota 2 eşyası
Immortal Treasure II 2020$0.97
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $0.38

Bu kasanın içinde

Ancient Seed Vault kasasının fiyatı $0.38; değeri $0.02 ile $5.31 arasında değişen 29 eşya içerir. En değerli eşyası Crux of Perplex, 0.904% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

0.90%
Crux of Perplex, Dota 2 eşyası

Dota 2 cosmetic

Crux of Perplex

$5.31
1.07%
Sylvan Cascade, Dota 2 eşyası

Dota 2 cosmetic

Sylvan Cascade

$3.15