Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARMAP COLLECTION

Nuke Containment: CS2 Kasası

CS2 için Nuke Containment kasasının görseli
//AK-47 | Elite Build (Minimal Wear), CS2 skini
AK-47 | Elite Build$3.36
//USP-S | Silent Shot (Battle-Scarred), CS2 skini
USP-S | Silent Shot$0.22
//StatTrak™ AWP | Mortis (Well-Worn), CS2 skini
StatTrak™ AWP | Mortis$7.15
//PP-Bizon | Thermal Currents (Field-Tested), CS2 skini
PP-Bizon | Thermal Currents$0.03
//CZ75-Auto | Copper Fiber (Minimal Wear), CS2 skini
CZ75-Auto | Copper Fiber$0.05
//StatTrak™ USP-S | Silent Shot (Well-Worn), CS2 skini
StatTrak™ USP-S | Silent Shot$1.04
//StatTrak™ Glock-18 | Winterized (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ Glock-18 | Winterized$0.19
//StatTrak™ USP-S | Silent Shot (Minimal Wear), CS2 skini
StatTrak™ USP-S | Silent Shot$3.29
//AWP | Mortis (Battle-Scarred), CS2 skini
AWP | Mortis$3.54
//Five-SeveN | Scrawl (Well-Worn), CS2 skini
Five-SeveN | Scrawl$0.04
★M4A1-S | Liquidation (Factory New), CS2 skini
M4A1-S | Liquidation$12.50
//StatTrak™ Desert Eagle | Serpent Strike (Battle-Scarred), CS2 skini
StatTrak™ Desert Eagle | Serpent Strike$0.89
//SG 553 | Aloha (Minimal Wear), CS2 skini
SG 553 | Aloha$0.20
★StatTrak™ Glock-18 | Shinobu (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Glock-18 | Shinobu$43.33
//MP5-SD | Desert Strike (Well-Worn), CS2 skini
MP5-SD | Desert Strike$0.16
★StatTrak™ USP-S | Silent Shot (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ USP-S | Silent Shot$7.96
//Sawed-Off | Spirit Board (Field-Tested), CS2 skini
Sawed-Off | Spirit Board$0.05
//Zeus x27 | Earth Mandala (Factory New), CS2 skini
Zeus x27 | Earth Mandala$1.24
//M4A1-S | Liquidation (Well-Worn), CS2 skini
M4A1-S | Liquidation$1.78
//SG 553 | Aloha (Factory New), CS2 skini
SG 553 | Aloha$0.37
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $0.79

Bu kasanın içinde

Nuke Containment kasasının fiyatı $0.79; değeri $0.02 ile $47.68 arasında değişen 27 eşya içerir. En değerli eşyası USP-S | Jawbreaker, 1.15% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

1.03%
1st Lieutenant Farlow | SWAT, CS2 skini

1st Lieutenant Farlow

SWAT

$12.09
1.04%
P90 | Deathgaze (Minimal Wear), CS2 skini

P90

Deathgaze

$11.96
1.10%
Glock-18 | Shinobu (Field-Tested), CS2 skini

Glock-18

Shinobu

$12.61
1.15%
USP-S | Jawbreaker (Minimal Wear), CS2 skini

USP-S

Jawbreaker

$12.43
1.26%
M4A1-S | Liquidation (Minimal Wear), CS2 skini

M4A1-S

Liquidation

$8.99
1.22%
AWP | Mortis (Field-Tested), CS2 skini

AWP

Mortis

$7.63
1.34%
AK-47 | Elite Build (Minimal Wear), CS2 skini

AK-47

Elite Build

$7.34
1.38%
Dual Berettas | Hydro Strike (Minimal Wear), CS2 skini

Dual Berettas

Hydro Strike

$3.85
1.69%
MAC-10 | Cat Fight (Minimal Wear), CS2 skini

MAC-10

Cat Fight

$2.60
1.58%
Galil AR | Galigator (Minimal Wear), CS2 skini

Galil AR

Galigator

$2.48
2.14%
USP-S | Silent Shot (Factory New), CS2 skini

USP-S

Silent Shot

$1.86
1.97%
Desert Eagle | Serpent Strike (Factory New), CS2 skini

Desert Eagle

Serpent Strike

$1.39
1.49%
MP7 | Cirrus (Field-Tested), CS2 skini

MP7

Cirrus

$3.19
1.80%
M4A4 | Etch Lord (Minimal Wear), CS2 skini

M4A4

Etch Lord

$1.92
2.37%
Zeus x27 | Tosai (Minimal Wear), CS2 skini

Zeus x27

Tosai

$1.07
2.80%
MP5-SD | Desert Strike (Field-Tested), CS2 skini

MP5-SD

Desert Strike

$0.53
2.49%
Zeus x27 | Earth Mandala (Field-Tested), CS2 skini

Zeus x27

Earth Mandala

$0.48
3.14%
SG 553 | Aloha (Field-Tested), CS2 skini

SG 553

Aloha

$0.29
5.26%
Zeus x27 | Electric Blue (Factory New), CS2 skini

Zeus x27

Electric Blue

$0.12
6.23%
CZ75-Auto | Copper Fiber (Factory New), CS2 skini

CZ75-Auto

Copper Fiber

$0.10
3.43%
Glock-18 | Winterized (Field-Tested), CS2 skini

Glock-18

Winterized

$0.44
3.86%
Five-SeveN | Scrawl (Minimal Wear), CS2 skini

Five-SeveN

Scrawl

$0.28
4.47%
Sawed-Off | Spirit Board (Minimal Wear), CS2 skini

Sawed-Off

Spirit Board

$0.20
7.60%
MAG-7 | Wildwood (Field-Tested), CS2 skini

MAG-7

Wildwood

$0.08
9.33%
SSG 08 | Sans Comic (Factory New), CS2 skini

SSG 08

Sans Comic

$0.04
16.74%
MP9 | Dizzy (Field-Tested), CS2 skini

MP9

Dizzy

$0.03
12.10%
PP-Bizon | Thermal Currents (Field-Tested), CS2 skini

PP-Bizon

Thermal Currents

$0.03