Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARDOTA 2 • PHOENIX

Supernova Vessel: Dota 2 Kasası

//Siltbreaker Reward, Dota 2 eşyası
Siltbreaker Reward$10.86
//Autographed Crux of Perplex, Dota 2 eşyası
Autographed Crux of Perplex$5.31
//Solar Gyre, Dota 2 eşyası
Solar Gyre$2.68
//Genuine Skittering Desolation, Dota 2 eşyası
Genuine Skittering Desolation$8.24
//Unusual Blazing Hatchling, Dota 2 eşyası
Unusual Blazing Hatchling$21.40
//Magus Accord, Dota 2 eşyası
Magus Accord$21.43
//The Sunbreeze Birthright, Dota 2 eşyası
The Sunbreeze Birthright$5.01
//Siltbreaker Reward, Dota 2 eşyası
Siltbreaker Reward$10.86
//Fractal Horns of Inner Abysm, Dota 2 eşyası
Fractal Horns of Inner Abysm$36.56
//Inscribed Gravelmaw, Dota 2 eşyası
Inscribed Gravelmaw$2.08
//Trove Carafe 2019, Dota 2 eşyası
Trove Carafe 2019$5.27
//Genuine Rapier of the Burning God, Dota 2 eşyası
Genuine Rapier of the Burning God$5.70
//Sylvan Vedette, Dota 2 eşyası
Sylvan Vedette$41.83
//Genuine Rapier of the Burning God Offhand, Dota 2 eşyası
Genuine Rapier of the Burning God Offhand$5.63
//Nemestice 2021 Immortal Treasure, Dota 2 eşyası
Nemestice 2021 Immortal Treasure$2.88
//Trove Carafe 2019, Dota 2 eşyası
Trove Carafe 2019$5.27
//Genuine Rapier of the Burning God, Dota 2 eşyası
Genuine Rapier of the Burning God$5.70
//Frost Avalanche, Dota 2 eşyası
Frost Avalanche$15.42
//Sullen Hollow, Dota 2 eşyası
Sullen Hollow$15.71
//Genuine Skittering Desolation, Dota 2 eşyası
Genuine Skittering Desolation$8.24
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $12.45

Bu kasanın içinde

Supernova Vessel kasasının fiyatı $12.45; değeri $0.13 ile $70.60 arasında değişen 29 eşya içerir. En değerli eşyası Axia of Metira, 2.09% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

2.45%
Unusual Blazing Hatchling, Dota 2 eşyası

Unusual

Blazing Hatchling

$21.40
2.50%
Frost Avalanche, Dota 2 eşyası

Dota 2 cosmetic

Frost Avalanche

$15.42
3.25%
Crux of Perplex, Dota 2 eşyası

Dota 2 cosmetic

Crux of Perplex

$5.31
4.40%
Paraflare Cannon, Dota 2 eşyası

Dota 2 cosmetic

Paraflare Cannon

$2.68
5.71%
Gravelmaw, Dota 2 eşyası

Dota 2 cosmetic

Gravelmaw

$2.17
7.35%
Inscribed Vigil Signet, Dota 2 eşyası

Inscribed

Vigil Signet

$1.67