Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKIDOTA 2 • PHOENIX

Supernova Vessel: skrzynka Dota 2

//Tempest Helm of the Thundergod, przedmiot z Dota 2
Tempest Helm of the Thundergod$23.01
//Autographed Crux of Perplex, przedmiot z Dota 2
Autographed Crux of Perplex$5.31
//Nemestice 2021 Immortal Treasure, przedmiot z Dota 2
Nemestice 2021 Immortal Treasure$2.88
//Blistering Shade, przedmiot z Dota 2
Blistering Shade$11.62
//Sylvan Vedette, przedmiot z Dota 2
Sylvan Vedette$41.83
//Exalted Frost Avalanche, przedmiot z Dota 2
Exalted Frost Avalanche$15.42
//Immortal Treasure II 2022, przedmiot z Dota 2
Immortal Treasure II 2022$2.69
//Master of the Mystic Phoenix - Back, przedmiot z Dota 2
Master of the Mystic Phoenix - Back$0.13
//Magus Accord, przedmiot z Dota 2
Magus Accord$21.43
//Crux of Perplex, przedmiot z Dota 2
Crux of Perplex$5.31
//Sylvan Vedette, przedmiot z Dota 2
Sylvan Vedette$41.83
//Axia of Metira, przedmiot z Dota 2
Axia of Metira$70.60
//Magus Accord, przedmiot z Dota 2
Magus Accord$21.43
//Radiant Conqueror Back, przedmiot z Dota 2
Radiant Conqueror Back$19.22
//Frost Avalanche, przedmiot z Dota 2
Frost Avalanche$15.42
//Trove Carafe 2019, przedmiot z Dota 2
Trove Carafe 2019$5.27
//Immortal Treasure II 2022, przedmiot z Dota 2
Immortal Treasure II 2022$2.69
//The Sunbreeze Birthright, przedmiot z Dota 2
The Sunbreeze Birthright$5.01
//Master of the Mystic Phoenix - Back, przedmiot z Dota 2
Master of the Mystic Phoenix - Back$0.13
//Immortal Treasure II 2022, przedmiot z Dota 2
Immortal Treasure II 2022$2.69
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $12.45

Zawartość skrzynki

Supernova Vessel kosztuje $12.45 i zawiera 29 przedmiotów o wartości od $0.13 do $70.60. Najcenniejszy przedmiot, Axia of Metira, ma 2.09% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

2.45%
Unusual Blazing Hatchling, przedmiot z Dota 2

Unusual

Blazing Hatchling

$21.40
2.50%
Frost Avalanche, przedmiot z Dota 2

Dota 2 cosmetic

Frost Avalanche

$15.42
3.25%
Crux of Perplex, przedmiot z Dota 2

Dota 2 cosmetic

Crux of Perplex

$5.31
4.40%
Paraflare Cannon, przedmiot z Dota 2

Dota 2 cosmetic

Paraflare Cannon

$2.68
5.71%
Gravelmaw, przedmiot z Dota 2

Dota 2 cosmetic

Gravelmaw

$2.17
7.35%
Inscribed Vigil Signet, przedmiot z Dota 2

Inscribed

Vigil Signet

$1.67