Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKICS2 • ARMORY

Arctic Protocol: skrzynka CS2

//MP9 | Arctic Tri-Tone (Field-Tested), skin z CS2
MP9 | Arctic Tri-Tone$2.50
//P2000 | Marsh (Field-Tested), skin z CS2
P2000 | Marsh$0.02
//StatTrak™ Glock-18 | Umbral Rabbit (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ Glock-18 | Umbral Rabbit$4.15
★USP-S | Printstream (Factory New), skin z CS2
USP-S | Printstream$111.20
//P250 | Supernova (Minimal Wear), skin z CS2
P250 | Supernova$2.05
//StatTrak™ P250 | Supernova (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ P250 | Supernova$4.04
//XM1014 | Seasons (Well-Worn), skin z CS2
XM1014 | Seasons$1.43
//StatTrak™ P250 | Supernova (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ P250 | Supernova$4.04
★MP7 | Smoking Kills (Factory New), skin z CS2
MP7 | Smoking Kills$34.86
//SSG 08 | Sans Comic (Factory New), skin z CS2
SSG 08 | Sans Comic$0.04
★AK-47 | Frontside Misty (Field-Tested), skin z CS2
AK-47 | Frontside Misty$16.65
★StatTrak™ AWP | Chrome Cannon (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ AWP | Chrome Cannon$29.69
//AK-47 | Olive Polycam (Battle-Scarred), skin z CS2
AK-47 | Olive Polycam$0.11
//Desert Eagle | Corinthian (Field-Tested), skin z CS2
Desert Eagle | Corinthian$0.62
//MP7 | Smoking Kills (Well-Worn), skin z CS2
MP7 | Smoking Kills$5.00
//StatTrak™ P250 | Supernova (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ P250 | Supernova$2.09
★USP-S | Printstream (Battle-Scarred), skin z CS2
USP-S | Printstream$34.23
//MAG-7 | Foresight (Field-Tested), skin z CS2
MAG-7 | Foresight$0.05
//AK-47 | Olive Polycam (Minimal Wear), skin z CS2
AK-47 | Olive Polycam$0.12
★StatTrak™ USP-S | Printstream (Minimal Wear), skin z CS2
StatTrak™ USP-S | Printstream$116.08
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $0.78

Zawartość skrzynki

Arctic Protocol kosztuje $0.78 i zawiera 26 przedmiotów o wartości od $0.02 do $242.18. Najcenniejszy przedmiot, USP-S | Printstream, ma 0.333% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

0.33%
USP-S | Printstream (Field-Tested), skin z CS2

USP-S

Printstream

$84.58
0.39%
AK-47 | Frontside Misty (Field-Tested), skin z CS2

AK-47

Frontside Misty

$54.34
0.36%
AWP | Chrome Cannon (Field-Tested), skin z CS2

AWP

Chrome Cannon

$50.58
0.41%
StatTrak™ Glock-18 | Steel Disruption (Factory New), skin z CS2

Glock-18

Steel Disruption

$19.50
0.54%
SG 553 | Candy Apple (Factory New), skin z CS2

SG 553

Candy Apple

$5.74
0.45%
MP7 | Smoking Kills (Field-Tested), skin z CS2

MP7

Smoking Kills

$24.89
0.49%
M4A1-S | Black Lotus (Field-Tested), skin z CS2

M4A1-S

Black Lotus

$12.46
0.58%
MP9 | Arctic Tri-Tone (Factory New), skin z CS2

MP9

Arctic Tri-Tone

$3.70
0.65%
P250 | Supernova (Factory New), skin z CS2

P250

Supernova

$2.60
0.72%
XM1014 | Seasons (Factory New), skin z CS2

XM1014

Seasons

$2.36
0.81%
StatTrak™ USP-S | Torque (Factory New), skin z CS2

USP-S

Torque

$1.81
1.20%
Five-SeveN | Fraise Crane (Factory New), skin z CS2

Five-SeveN

Fraise Crane

$0.95
0.92%
Desert Eagle | Corinthian (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Corinthian

$1.44
1.59%
PP-Bizon | RMX (Factory New), skin z CS2

PP-Bizon

RMX

$0.54
1.39%
MAC-10 | Oceanic (Factory New), skin z CS2

MAC-10

Oceanic

$0.42
1.04%
Glock-18 | Umbral Rabbit (Field-Tested), skin z CS2

Glock-18

Umbral Rabbit

$1.15
2.28%
MAG-7 | Foresight (Factory New), skin z CS2

MAG-7

Foresight

$0.15
1.88%
AK-47 | Olive Polycam (Factory New), skin z CS2

AK-47

Olive Polycam

$0.14
2.79%
M4A4 | Aeolian Dark (Factory New), skin z CS2

M4A4

Aeolian Dark

$0.11
4.53%
P250 | Constructivist (Factory New), skin z CS2

P250

Constructivist

$0.07
3.51%
P2000 | Marsh (Factory New), skin z CS2

P2000

Marsh

$0.07
8.16%
SSG 08 | Sans Comic (Factory New), skin z CS2

SSG 08

Sans Comic

$0.04
5.96%
Dual Berettas | Silver Pour (Factory New), skin z CS2

Dual Berettas

Silver Pour

$0.04
29.43%
FAMAS | Palm (Factory New), skin z CS2

FAMAS

Palm

$0.03
17.85%
MP5-SD | Snow Splash (Minimal Wear), skin z CS2

MP5-SD

Snow Splash

$0.03
11.75%
MP9 | Pine (Factory New), skin z CS2

MP9

Pine

$0.03