Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKISALVAGE

Dead Man’s Chest: skrzynka CS2

Grafika skrzynki Dead Man’s Chest z CS2
SALVAGEDead Man’s Chest
★John 'Van Healen' Kask | SWAT, skin z CS2
John 'Van Healen' Kask | SWAT$10.20
//Glock-18 | Shinobu (Well-Worn), skin z CS2
Glock-18 | Shinobu$4.54
//StatTrak™ R8 Revolver | Bone Forged (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ R8 Revolver | Bone Forged$0.77
//P90 | Deathgaze (Battle-Scarred), skin z CS2
P90 | Deathgaze$4.10
//StatTrak™ R8 Revolver | Bone Forged (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ R8 Revolver | Bone Forged$0.22
★★ Kukri Knife | Case Hardened (Field-Tested), skin z CS2
★ Kukri Knife | Case Hardened$104.70
//Glock-18 | Shinobu (Well-Worn), skin z CS2
Glock-18 | Shinobu$4.54
★★ StatTrak™ Kukri Knife | Case Hardened (Field-Tested), skin z CS2
★ StatTrak™ Kukri Knife | Case Hardened$113.03
//StatTrak™ XM1014 | Mockingbird (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ XM1014 | Mockingbird$0.07
//StatTrak™ AWP | Capillary (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ AWP | Capillary$1.63
★★ StatTrak™ Kukri Knife | Case Hardened (Minimal Wear), skin z CS2
★ StatTrak™ Kukri Knife | Case Hardened$155.03
//M4A4 | Choppa (Minimal Wear), skin z CS2
M4A4 | Choppa$0.26
//StatTrak™ P2000 | Wicked Sick (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ P2000 | Wicked Sick$3.18
★John 'Van Healen' Kask | SWAT, skin z CS2
John 'Van Healen' Kask | SWAT$10.20
//SSG 08 | Fever Dream (Well-Worn), skin z CS2
SSG 08 | Fever Dream$1.31
//MAG-7 | Wildwood (Field-Tested), skin z CS2
MAG-7 | Wildwood$0.04
★StatTrak™ AK-47 | Elite Build (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ AK-47 | Elite Build$30.29
★AWP | Chromatic Aberration (Battle-Scarred), skin z CS2
AWP | Chromatic Aberration$27.37
//G3SG1 | Desert Storm (Battle-Scarred), skin z CS2
G3SG1 | Desert Storm$0.02
//AWP | Capillary (Well-Worn), skin z CS2
AWP | Capillary$0.84
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $1.12

Zawartość skrzynki

Dead Man’s Chest kosztuje $1.12 i zawiera 23 przedmioty o wartości od $0.02 do $205.18. Najcenniejszy przedmiot, ★ Kukri Knife | Case Hardened, ma 0.290% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

0.29%
★ Kukri Knife | Case Hardened (Field-Tested), skin z CS2

Kukri Knife

Case Hardened

$125.12
0.32%
★ Hydra Gloves | Case Hardened (Field-Tested), skin z CS2

Hydra Gloves

Case Hardened

$73.66
0.35%
StatTrak™ AWP | Chromatic Aberration (Field-Tested), skin z CS2

AWP

Chromatic Aberration

$35.37
0.49%
P90 | Deathgaze (Minimal Wear), skin z CS2

P90

Deathgaze

$11.96
0.39%
Desert Eagle | Crimson Web (Field-Tested), skin z CS2

Desert Eagle

Crimson Web

$41.96
0.55%
Glock-18 | Shinobu (Field-Tested), skin z CS2

Glock-18

Shinobu

$12.61
0.44%
1st Lieutenant Farlow | SWAT, skin z CS2

1st Lieutenant Farlow

SWAT

$12.09
0.72%
AK-47 | Elite Build (Minimal Wear), skin z CS2

AK-47

Elite Build

$7.34
0.63%
P2000 | Wicked Sick (Field-Tested), skin z CS2

P2000

Wicked Sick

$6.17
0.83%
SSG 08 | Fever Dream (Minimal Wear), skin z CS2

SSG 08

Fever Dream

$3.37
0.97%
StatTrak™ AWP | Capillary (Field-Tested), skin z CS2

AWP

Capillary

$2.82
1.14%
M4A1-S | Emphorosaur-S (Minimal Wear), skin z CS2

M4A1-S

Emphorosaur-S

$1.67
1.37%
Zeus x27 | Tosai (Minimal Wear), skin z CS2

Zeus x27

Tosai

$1.07
1.64%
Sawed-Off | Black Sand (Minimal Wear), skin z CS2

Sawed-Off

Black Sand

$0.77
2.02%
R8 Revolver | Bone Forged (Field-Tested), skin z CS2

R8 Revolver

Bone Forged

$0.36
2.52%
M4A4 | Choppa (Minimal Wear), skin z CS2

M4A4

Choppa

$0.79
3.21%
StatTrak™ XM1014 | Mockingbird (Battle-Scarred), skin z CS2

XM1014

Mockingbird

$0.29
4.20%
Tec-9 | Perimeter (Field-Tested), skin z CS2

Tec-9

Perimeter

$0.18
5.70%
MAG-7 | Wildwood (Field-Tested), skin z CS2

MAG-7

Wildwood

$0.08
8.01%
P250 | Copper Oxide (Factory New), skin z CS2

P250

Copper Oxide

$0.04
33.31%
FAMAS | Palm (Factory New), skin z CS2

FAMAS

Palm

$0.03
18.98%
G3SG1 | Desert Storm (Minimal Wear), skin z CS2

G3SG1

Desert Storm

$0.03
11.92%
MP9 | Pine (Factory New), skin z CS2

MP9

Pine

$0.03