King Kringle Back, przedmiot z Dota 2
Dota 2 · Legendary Wearable

King Kringle Back – przedmiot Dota 2

King Kringle Back to przedmiot Dota 2 o rzadkości Legendary Wearable, który wypada z 6 skrzynek CS2Bolt. Obecnie jest wyceniany na $1.97. Najlepsza szansa to 5.50% w skrzynce Frozen Flow Reliquary, która kosztuje $1.42. Bohaterowie Dota 2 mają wiele kosmetyków o różnych wartościach. Sprawdź dokładną nazwę przedmiotu lub pakietu; Arcana czy Immortal nie musi oznaczać całego zestawu.

Wartość
$1.97
Najlepsza szansa na drop
5.50%
Występuje w
6 skrzynek

Skrzynki z King Kringle Back

Każda skrzynka CS2Bolt, z której może wypaść ten przedmiot, posortowana od najlepszej szansy.

Cena King Kringle Back

JakośćWartość
Standard$1.97

Historia cen King Kringle Back

King Kringle Back (Standard) sprzedawał się po medianie $1.62 w ciągu ostatnich 30 dni przy 2 sprzedażach na Skinport, w przedziale od $1.61 do $1.65. Ostatnia mediana jest o 4.4% wyższa niż mediana z 90 dni.

Last 24 hours
$1.65
1 sprzedaż
Ostatnie 7 dni
$1.65
1 sprzedaż
Ostatnie 30 dni
$1.62
2 sprzedaże
Ostatnie 90 dni
$1.58
7 sprzedaży
Recent vs 90 days
+4.4%
cena mediany
$1.33$1.44$1.56$1.68Ostatnie 90 dni: $1.58Ostatnie 30 dni: $1.62Ostatnie 7 dni: $1.65Last 24 hours: $1.65Ostatnie 90 dniOstatnie 30 dniOstatnie 7 dniLast 24 hours
Mediana ceny sprzedaży w każdym okresie (kropka) z najniższą i najwyższą sprzedażą (linia), Standard. Wykres dzienny będzie się tu budował w miarę zapisywania cen przez CS2Bolt.

Dane sprzedaży z Skinport, aktualizacja 29 października 2026. Ceny to kwoty faktycznie zapłacone przez kupujących na rynku Skinport, a nie wartości CS2Bolt.

Więcej przedmiotów Dota 2 z tych skrzynek