Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARORDNANCE

Last Pin: CS2 Kasası

CS2 için Last Pin kasasının görseli
ORDNANCELast Pin
★StatTrak™ Sawed-Off | Kiss♥Love (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ Sawed-Off | Kiss♥Love$4.37
//MP9 | Dizzy (Factory New), CS2 skini
MP9 | Dizzy$0.04
★StatTrak™ Glock-18 | Weasel (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Glock-18 | Weasel$14.60
//StatTrak™ MP7 | Cirrus (Battle-Scarred), CS2 skini
StatTrak™ MP7 | Cirrus$1.04
//MAC-10 | Light Box (Field-Tested), CS2 skini
MAC-10 | Light Box$0.07
//Zeus x27 | Tosai (Battle-Scarred), CS2 skini
Zeus x27 | Tosai$0.41
//StatTrak™ M4A1-S | Flashback (Field-Tested), CS2 skini
StatTrak™ M4A1-S | Flashback$4.34
//StatTrak™ Glock-18 | Weasel (Battle-Scarred), CS2 skini
StatTrak™ Glock-18 | Weasel$1.22
//StatTrak™ MP7 | Cirrus (Battle-Scarred), CS2 skini
StatTrak™ MP7 | Cirrus$1.04
★Sawed-Off | Kiss♥Love (Factory New), CS2 skini
Sawed-Off | Kiss♥Love$17.33
//FAMAS | Yeti Camo (Field-Tested), CS2 skini
FAMAS | Yeti Camo$0.21
★Sawed-Off | Kiss♥Love (Minimal Wear), CS2 skini
Sawed-Off | Kiss♥Love$5.72
//Glock-18 | Weasel (Field-Tested), CS2 skini
Glock-18 | Weasel$1.36
//P250 | Copper Oxide (Factory New), CS2 skini
P250 | Copper Oxide$0.03
//Desert Eagle | Tilted (Well-Worn), CS2 skini
Desert Eagle | Tilted$0.20
//StatTrak™ UMP-45 | Motorized (Minimal Wear), CS2 skini
StatTrak™ UMP-45 | Motorized$0.18
//M4A1-S | Flashback (Battle-Scarred), CS2 skini
M4A1-S | Flashback$3.10
//Zeus x27 | Electric Blue (Factory New), CS2 skini
Zeus x27 | Electric Blue$0.26
//StatTrak™ UMP-45 | Motorized (Battle-Scarred), CS2 skini
StatTrak™ UMP-45 | Motorized$0.07
//StatTrak™ Zeus x27 | Tosai (Factory New), CS2 skini
StatTrak™ Zeus x27 | Tosai$3.38
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $0.40

Bu kasanın içinde

Last Pin kasasının fiyatı $0.40; değeri $0.02 ile $116.71 arasında değişen 21 eşya içerir. En değerli eşyası M4A1-S | Flashback, 1.24% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

1.37%
AK-47 | Breakthrough (Minimal Wear), CS2 skini

AK-47

Breakthrough

$4.45
1.24%
M4A1-S | Flashback (Field-Tested), CS2 skini

M4A1-S

Flashback

$18.07
1.30%
Sawed-Off | Kiss♥Love (Field-Tested), CS2 skini

Sawed-Off

Kiss♥Love

$8.53
1.44%
Glock-18 | Weasel (Minimal Wear), CS2 skini

Glock-18

Weasel

$7.11
2.11%
FAMAS | Yeti Camo (Factory New), CS2 skini

FAMAS

Yeti Camo

$0.70
2.56%
Desert Eagle | Tilted (Factory New), CS2 skini

Desert Eagle

Tilted

$0.56
1.55%
MP7 | Cirrus (Field-Tested), CS2 skini

MP7

Cirrus

$3.19
1.81%
StatTrak™ USP-S | Flashback (Field-Tested), CS2 skini

USP-S

Flashback

$1.67
1.92%
Zeus x27 | Tosai (Minimal Wear), CS2 skini

Zeus x27

Tosai

$1.07
1.64%
M4A1-S | Night Terror (Field-Tested), CS2 skini

M4A1-S

Night Terror

$1.69
4.39%
Zeus x27 | Electric Blue (Factory New), CS2 skini

Zeus x27

Electric Blue

$0.12
2.85%
M4A4 | Choppa (Minimal Wear), CS2 skini

M4A4

Choppa

$0.79
2.29%
Zeus x27 | Earth Mandala (Field-Tested), CS2 skini

Zeus x27

Earth Mandala

$0.48
3.24%
MAC-10 | Light Box (Minimal Wear), CS2 skini

MAC-10

Light Box

$0.38
3.68%
UMP-45 | Motorized (Minimal Wear), CS2 skini

UMP-45

Motorized

$0.18
5.14%
MP5-SD | Savannah Halftone (Field-Tested), CS2 skini

MP5-SD

Savannah Halftone

$0.06
6.33%
Five-SeveN | Sky Blue (Minimal Wear), CS2 skini

Five-SeveN

Sky Blue

$0.05
10.55%
SSG 08 | Sans Comic (Factory New), CS2 skini

SSG 08

Sans Comic

$0.04
7.93%
P250 | Copper Oxide (Factory New), CS2 skini

P250

Copper Oxide

$0.04
21.97%
MP9 | Dizzy (Field-Tested), CS2 skini

MP9

Dizzy

$0.03
14.71%
MP9 | Pine (Factory New), CS2 skini

MP9

Pine

$0.03