Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKIORDNANCE

Last Pin: skrzynka CS2

Grafika skrzynki Last Pin z CS2
ORDNANCELast Pin
//StatTrak™ UMP-45 | Motorized (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ UMP-45 | Motorized$0.64
★StatTrak™ MP7 | Cirrus (Factory New), skin z CS2
StatTrak™ MP7 | Cirrus$8.72
//MAC-10 | Light Box (Well-Worn), skin z CS2
MAC-10 | Light Box$0.04
//M4A1-S | Night Terror (Well-Worn), skin z CS2
M4A1-S | Night Terror$0.65
//AK-47 | Breakthrough (Field-Tested), skin z CS2
AK-47 | Breakthrough$2.69
//StatTrak™ USP-S | Flashback (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ USP-S | Flashback$2.92
//P250 | Copper Oxide (Factory New), skin z CS2
P250 | Copper Oxide$0.03
//M4A4 | Choppa (Minimal Wear), skin z CS2
M4A4 | Choppa$0.26
//StatTrak™ M4A1-S | Night Terror (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ M4A1-S | Night Terror$1.16
//MP9 | Pine (Minimal Wear), skin z CS2
MP9 | Pine$0.02
//SSG 08 | Sans Comic (Field-Tested), skin z CS2
SSG 08 | Sans Comic$0.04
//StatTrak™ MP7 | Cirrus (Battle-Scarred), skin z CS2
StatTrak™ MP7 | Cirrus$1.04
★M4A1-S | Flashback (Factory New), skin z CS2
M4A1-S | Flashback$116.71
//AK-47 | Breakthrough (Well-Worn), skin z CS2
AK-47 | Breakthrough$2.42
//StatTrak™ UMP-45 | Motorized (Well-Worn), skin z CS2
StatTrak™ UMP-45 | Motorized$0.11
//AK-47 | Breakthrough (Field-Tested), skin z CS2
AK-47 | Breakthrough$2.69
//StatTrak™ MP7 | Cirrus (Field-Tested), skin z CS2
StatTrak™ MP7 | Cirrus$1.41
★Glock-18 | Weasel (Factory New), skin z CS2
Glock-18 | Weasel$42.17
//Zeus x27 | Earth Mandala (Well-Worn), skin z CS2
Zeus x27 | Earth Mandala$0.22
//AK-47 | Breakthrough (Field-Tested), skin z CS2
AK-47 | Breakthrough$2.69
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $0.40

Zawartość skrzynki

Last Pin kosztuje $0.40 i zawiera 21 przedmiotów o wartości od $0.02 do $116.71. Najcenniejszy przedmiot, M4A1-S | Flashback, ma 1.24% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

1.37%
AK-47 | Breakthrough (Minimal Wear), skin z CS2

AK-47

Breakthrough

$4.45
1.24%
M4A1-S | Flashback (Field-Tested), skin z CS2

M4A1-S

Flashback

$18.07
1.30%
Sawed-Off | Kiss♥Love (Field-Tested), skin z CS2

Sawed-Off

Kiss♥Love

$8.53
1.44%
Glock-18 | Weasel (Minimal Wear), skin z CS2

Glock-18

Weasel

$7.11
2.11%
FAMAS | Yeti Camo (Factory New), skin z CS2

FAMAS

Yeti Camo

$0.70
2.56%
Desert Eagle | Tilted (Factory New), skin z CS2

Desert Eagle

Tilted

$0.56
1.55%
MP7 | Cirrus (Field-Tested), skin z CS2

MP7

Cirrus

$3.19
1.81%
StatTrak™ USP-S | Flashback (Field-Tested), skin z CS2

USP-S

Flashback

$1.67
1.92%
Zeus x27 | Tosai (Minimal Wear), skin z CS2

Zeus x27

Tosai

$1.07
1.64%
M4A1-S | Night Terror (Field-Tested), skin z CS2

M4A1-S

Night Terror

$1.69
4.39%
Zeus x27 | Electric Blue (Factory New), skin z CS2

Zeus x27

Electric Blue

$0.12
2.85%
M4A4 | Choppa (Minimal Wear), skin z CS2

M4A4

Choppa

$0.79
2.29%
Zeus x27 | Earth Mandala (Field-Tested), skin z CS2

Zeus x27

Earth Mandala

$0.48
3.24%
MAC-10 | Light Box (Minimal Wear), skin z CS2

MAC-10

Light Box

$0.38
3.68%
UMP-45 | Motorized (Minimal Wear), skin z CS2

UMP-45

Motorized

$0.18
5.14%
MP5-SD | Savannah Halftone (Field-Tested), skin z CS2

MP5-SD

Savannah Halftone

$0.06
6.33%
Five-SeveN | Sky Blue (Minimal Wear), skin z CS2

Five-SeveN

Sky Blue

$0.05
10.55%
SSG 08 | Sans Comic (Factory New), skin z CS2

SSG 08

Sans Comic

$0.04
7.93%
P250 | Copper Oxide (Factory New), skin z CS2

P250

Copper Oxide

$0.04
21.97%
MP9 | Dizzy (Field-Tested), skin z CS2

MP9

Dizzy

$0.03
14.71%
MP9 | Pine (Factory New), skin z CS2

MP9

Pine

$0.03