Canlı
Şanslı kazançlar yükleniyor…
← TÜM KASALARRUST • TREASURE

Airdrop Reserve: Rust Kasası

Rust için Airdrop Reserve kasasının görseli
//Wood, Rust skini
Wood$0.10
//Cloth, Rust skini
Cloth$0.09
//Neon Drop Box Storage, Rust skini
Neon Drop Box Storage$10.91
★Tempered Mask, Rust skini
Tempered Mask$138.94
//Neon Drop Box Storage, Rust skini
Neon Drop Box Storage$10.91
★Tempered Mask, Rust skini
Tempered Mask$138.94
//Cloth, Rust skini
Cloth$0.09
//Curse of the Drowned Treasure Chest, Rust skini
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
//Cloth, Rust skini
Cloth$0.09
//Wood, Rust skini
Wood$0.10
//Neon Drop Box Storage, Rust skini
Neon Drop Box Storage$10.91
//Wood, Rust skini
Wood$0.10
//Neon Drop Box Storage, Rust skini
Neon Drop Box Storage$10.91
★Tempered Mask, Rust skini
Tempered Mask$138.94
//Cloth, Rust skini
Cloth$0.09
//Neon Drop Box Storage, Rust skini
Neon Drop Box Storage$10.91
//Curse of the Drowned Treasure Chest, Rust skini
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
★Tempered Mask, Rust skini
Tempered Mask$138.94
//Neon Drop Box Storage, Rust skini
Neon Drop Box Storage$10.91
//Cloth, Rust skini
Cloth$0.09
AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP $2.07

Bu kasanın içinde

Airdrop Reserve kasasının fiyatı $2.07; değeri $0.09 ile $138.94 arasında değişen 5 eşya içerir. En değerli eşyası Tempered Mask, 1.12% düşme şansına sahip. Tüm şanslar aşağıda listelenir ve her açılış provably fair seed'lerle doğrulanabilir.

9.39%
Wood, Rust skini

Rust skin

Wood

$0.10
84.47%
Cloth, Rust skini

Rust skin

Cloth

$0.09