Na żywo
Ładowanie szczęśliwych wygranych…
← WSZYSTKIE SKRZYNKIRUST • TREASURE

Airdrop Reserve: skrzynka Rust

Grafika skrzynki Airdrop Reserve z Rust
//Neon Drop Box Storage, skin z Rust
Neon Drop Box Storage$10.91
//Wood, skin z Rust
Wood$0.10
//Curse of the Drowned Treasure Chest, skin z Rust
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
//Wood, skin z Rust
Wood$0.10
★Tempered Mask, skin z Rust
Tempered Mask$138.94
//Neon Drop Box Storage, skin z Rust
Neon Drop Box Storage$10.91
//Wood, skin z Rust
Wood$0.10
//Cloth, skin z Rust
Cloth$0.09
//Curse of the Drowned Treasure Chest, skin z Rust
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
★Tempered Mask, skin z Rust
Tempered Mask$138.94
//Cloth, skin z Rust
Cloth$0.09
//Neon Drop Box Storage, skin z Rust
Neon Drop Box Storage$10.91
//Wood, skin z Rust
Wood$0.10
//Curse of the Drowned Treasure Chest, skin z Rust
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
//Cloth, skin z Rust
Cloth$0.09
//Curse of the Drowned Treasure Chest, skin z Rust
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
//Wood, skin z Rust
Wood$0.10
★Tempered Mask, skin z Rust
Tempered Mask$138.94
//Cloth, skin z Rust
Cloth$0.09
//Curse of the Drowned Treasure Chest, skin z Rust
Curse of the Drowned Treasure Chest$0.84
ZALOGUJ SIĘ, ABY OTWORZYĆ $2.07

Zawartość skrzynki

Airdrop Reserve kosztuje $2.07 i zawiera 5 przedmiotów o wartości od $0.09 do $138.94. Najcenniejszy przedmiot, Tempered Mask, ma 1.12% szansy na drop. Wszystkie szanse są podane poniżej, a każde otwarcie można zweryfikować dzięki seedom provably fair.

9.39%
Wood, skin z Rust

Rust skin

Wood

$0.10
84.47%
Cloth, skin z Rust

Rust skin

Cloth

$0.09